Reference

Dobrý den. Mám tento dotaz, prosím: když si zadám do vyhledávače heslo TECHNIKA HO´PONOPONO, TAK JSTE NA PRVNÍM MÍSTĚ Vy, pane Lufinko – pod nadpisem HOPONOPONO, SMRT. Ten můj dotaz je: Co to je????? Co to znamená ???? (Kdybych o technice leccos nevěděla, ani za nic bych pod TAKTO zastrašující nadpis NEŠLA cokoliv říct, natožpak vzdělávat se.

 Světlo a Lásku do Vaší Duše Danja

Pavel je člověk, kterého znám již mnoho let a který ve mě probudil mnoho a mnoho emocí. Kladných i záporných. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem si k němu našla cestu, než jsem pochopila způsob jeho vyjadřování. Ten mi často připadal značně vzdálený od běžné mluvy. Byla i doba kdy jsem si myslela, že je úplně mimo, protože to co mi říká v žádném případě nemůže být pravda. Ale stačilo počkat třeba půl roku, než se situace více vykrystalizovala a často jsem musela připustit, že pravdu měl.
Léty jsem pochopila, že i když říká věci, které se mi vůbec nelíbí, nutí mě tím přemýšlet a dívat se na danou věc z jiného úhlu pohledu. Něco, co mi připadalo absurdní a nepřípustné, najednou vidím úplně jinak.
Asi nejvíc mu děkuju za to, jak mě naučil vnímat přírodu, její duši. Myslím, že procházka po lese je ten nejlepší lék na každou nemoc duše i těla.

   Alena, konzultantka Feng Shui

…chvíli máte pocit, že Vás rozebral do šroubku a obavy, že Vás už nikdo nedá dohromady….A potom to pochopíte, začnete tomu rozumět a vše je tak, jak má být.
Děkuji mu za pomoc.
VU, lektorka a výtvarnice
Pavel je dobrý na hledání podstatného.

 Honza, průvodce

  Pro mě je na Pavlovi nejpozoruhodnější, že si získal moji naprostou důvěru a stačila mu k tomu jedna věta. Okamžitě jsem měla pocit, že je člověk, který to se mnou myslí dobře. Je to pro mě nepochopitelný, nevysvětlitelný, ale je to tak. Moc takových lidí po světě nechodí, nebo je zatím neznám.

Jitka, vychovatelka

Pavel je empatický a pokorný průvodce, který Vám může pomoci, abyste sami objevili podstatu Vašeho pravého já bez masek, převleků a brnění. Je to člověk, kterého Bůh miluje a který Vás může inspirovat při hledání cesty k Němu.

Petr, právník

Odvaha k letu, překonat tíži … vybuchnout zevnitř…
vysmát se kříži
přiznat se k sobě… mít duhové pruhy
nadnášen větrem… užít si víru, že …
lanko drží ten druhý
dovolit kouzlu… prožít si nebe
možná ten druhý… zas žádat bude tebe
bezbranný orel… šíp na něj míří
zůstávej bdělý… kluku štíří 

 Lenka, Býk s Ascendentem ve Štíru

..a nějaká z „důležitých razítek“ o vzdělání navíc 🙂