Co jsem zač

Kořeny troufalosti
Kde jsou kořeny mé troufalosti někomu zrcadlit? Určitě již ve hvězdách. Štír s Ascendentem v Panně podle západní astrologie a podle té východní Had. Tedy empatie, analýza a trpělivost. Pokud se tyhle dary nezvrhnou, jsou při zrcadlení k nezaplacení.

Mám mnohaleté zkušenosti s vedením menších i větších kolektivů lidí. Spolupracoval jsem s vydavatelstvími, cestovními kancelářemi, reklamními a školícími agenturami.
Posledních pár let chodím s bližními, s holí a se sebou po lese 🙂

Čemu věřím:
V každý okamžik jsi přesně tam, kde máš být a děje se ti přesně to, co je pro tebe nejlepší. Podstatné je, jak onen okamžik vnímáš.                    Každý okamžik je o prožité zkušenosti.

Pak se mi jeví zlatými slova moudrého krále Miroslava z Miroslavovy země..
„Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj.“
A obecně vzato lidová přísloví. Ta sebou nesou „tisíciletou“ moudrost selského rozumu… Vždyť takové: Jak se do lesa volá…Kdo jinému jámu kopá…Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu.. Lež má krátké nohy… by se měla v rámci samostatného předmětu učit na školách.

Souhlasím s bratrem Komenským, že takový je příští věk, jak jsou vychováváni jeho budoucí občané. Proto mě zcela naplňuje práce s Vikyhrdiny a školního rady v Mistrovské škole řemesel a umění.