Quo Vadis Velký bratře?

Poslouchám Radio Beat. Tam jede reklama na chytrou televizi, kterou si bude muset koupit většina těch, kteří bez té bedýnky nemohou žít.

Důvod? Malá kapacita dostupných frekvencí. Nebo tak nějak. Přičemž znalci na otázku přínosu pro konzumenta odpovídají, cituji z technet.cz : „Je možné, že mimo nákladů a starostí navíc, nic“.
Určitě je to mega byznys. Jenže ony ty nové vysavače energie budou mít všechny wi-fi a mikrofon. To je výbavička pro Velkého bráchu šitá na míru. Takové desítky od Windows jdou hlavně po hlase. Prý je pro identifikaci teroristy – voliče – ovce hned druhá v přesnosti za DNA. Navíc z nějaké kyseliny těžko zjistíte, co si dotyčný myslí. Velký brácha není žádné malé ořezávátko.

Mám ale tři dobré zprávy!
1, Televize potřebuje k životu elektrický proud. Bez proudu je to jen mrtvý hi-tech lapač prachu. Blackouty budiž pochváleny.
2, Každý živý orgán v lidském těle, má nějakou frekvenci. Její velikost je odvislá od toho co jíme, pijeme, jak myslíme v co věříme. Pokud vaše srdce vysílá bez šelestů a zrnění, sebevětší ořezávátko se vám do něj nedostane a všechny jeho snahy ovlivňovat vaše jednání jdou mimo.
3, Jste-li muž, je teoreticky možné, že se do vašeho srdce dostane nějaká žena. Proti tomu podle všeho neexistuje ochrana. To je ta nejlepší dobrá zpráva : -)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *