Společenstvo kamenu

Mám na zahradě kamenný kruh. Krom toho, že občas modře září (a je to hezké na dívání), dá se použít ke komunikaci. Třeba s Matkou Zemí. To pokud věříte, že je živou Bytostí.
V září mi začali skrze darovaný kámen chodit informace a zdáli se být tak neodbytnými, že návštěva kruhu a získání ucelenější představy „oč jde“ se jevila logickou.


Sedím v kruhu a pochybuji, že to co je mi ukazováno, míní druhá strana vážně. Spíš připouštím, že si ze mě dělají dobrý den. Smysl pro humor prokázali již mnohokrát.


Měl jsem do konce roku s konkrétními lidmi navštívit konkrétní místa po Čechách. Přišel i důvod toho všeho, leč tím nebudu obtěžovat. Problém jsem tušil v požadovaném personálním obsazení Společenstva kamenu, jak jsem si celý podnik skromně pojmenoval.

Od někoho ze „seznamu jmen“ přišla poslední zpráva z Kanady, kde už pár měsíců žije.. Někdo je trvale tak pracovně a společensky zaneprázdněn, že termíny k potkání jsme v minulosti hledali i půl roku.. Někdo se před prázdninami netajil tím, že pokud mně už nikdy neuvidí, bude šťastný.. Někdo asi ani netuší, že Matka Země je živá bytost a tudíž jej přesvědčit, že Gaia si přeje abychom někam odjeli a něco tam „provedli“, nedávalo velké šance na zhmotnění přijaté vize v realitě.

Všechno je možné. To ví nebo připouští mnoho z nás. Takže se většina těch prima „Někdo“ aktivně zúčastnila a zažila spoustu nevymyslitelných situací, kteréžto jistě neobohatili pouze je samé. Pomohli rovněž zhmotnit i jednu v září přijatou vizi.
Společenstvo kamenu byl úspěšný podnik, který zcela evidentně dosáhl svého cíle.

Taky jste si užili zimní slunovrat roku 2012? 🙂